درباره ما

"تلاش ما تسهیل آموزش برای کشوری مستقل، پیشرفت فردا و تحقق رویاهای مشتریان"

    شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آزماکو، که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است، شرکتی خلاق در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی است که در جهت ارایه محصولات با رویکرد مبتنی بر نوآوری، تلاش می­ کند. این شرکت با مطالعه بازار رقابتی در زمینه، مهارت کارگران، تکنسین­ ها، مهندسین، توسعه مهارت­ های فنی مورد نیاز، هم­چنین رعایت استانداردها و نیازهای رو به رشد کیفیت، و چالش­ های مرتبط با آن به ارتقا سطح تکنولوژی خود پرداخته­ است. شایستگی، کیفیت و قابلیت اطمینان ما را به یکی از تولید کنندگان مجرب تجهیزات آموزشی تبدیل کرده است.  

چشم ­انداز
  • پیشتاز در ساخت و تولید تجهیزات آزمایشگاهی ملی و جهانی
  • افزایش توان فنی، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با شرکت­ های خارجی
  • رضایت مندی مشتریان
  • بهره ­گیری از فن­ آوری ­های نوین و متخصصین تحول آفرین

ماموریت

   شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آزماکو، شرکتی با رویکرد صنعتی است که به طراحي و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتي جهت پاسخ ­گويي به نياز دانشگاه ­ها و سازمان ­ها در بازار داخلي و خارجي، با بهره­ گيري از منابع و فناوري نوين می ­پردازد؛ این مهم تنها با همکاری و تعهد شخصی کارکنان، کار تیمی که از یک روحیه تیمی حاصل می شود، به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

ارزش­ ها
  • رشد پایدار صنعت
  • صداقت، پایبندی به اخلاق
  • پاسخ­گویی و پای­بندی به تعهدات در قبال مشتریان و استفاده از ایده ­های مشتریان در راستای خدمت به آنان

مهندسی آینده از طریق نوآوری

    مهارت فنی پیش ­نیاز  تسلط بر فن ­آوری ­های پیچیده است. ما در حال توسعه و تولید تجهیزات و سیستم ­های آموزشی برای فن آوری ­های کلیدی هستیم. این مساله نیاز به دانش و توانایی دارد. هدف ما بهبود محصولات، نظارت دقیق بر پیشرفت با نوآوری های جدید با تكامل پویا و برنامه ­ریزی شده به سوی اثربخشی و کارایی بیشتر است، که اطمینان حاصل می ­کنیم همزمان با تعهد به ارزیابی مداوم تغییرات در محیط خود، برای آینده آماده شویم.


برخی از مشتریان ما در دو بخش دانشگاهی و صنعتی به شرح زیر می باشند:

بخش دانشگاهی:


 

 
 
    
 
 
   
 
  
 
 
 
 


بخش صنعتی:

   
     
 
              تصفیه خانه شماره 5 تهران